Dom i ogród – inspiracje

Przytulny dom to miejsce, to którego chce się wracać. To ostoja po ciężkim dniu a także przestrzeń, w której można wyrazić siebie. Wystarczy zastosować odpowiednie dodatki, uprzednio przeszukawszy dział artykuły do domu i ogrodu, by pokazać swój styl.

Dekoracje przedpokoju

Przedpokój to miejsce, które wita przybyłych gości. Warto zatem zadbać, by pomieszczenie to było estetyczne i zarazem praktycznie zagospodarowane. Oprócz siedziska i pojemnej szafy, dobre wrażenie zrobią eleganckie wieszaki, lustra, parasolnik czy stylowe lampy. Ciekawym akcentem może być wycieraczka z oryginalnym motywem – gadżet, który zadba o porządek.

wyposażenie domu

Stylowy salon

Nie trzeba być dekoratorem wnętrz, żeby upiększyć salon, takie wyposażenie domu znajdziesz w sklepie NetTrading. Nawet najbardziej monotonna przestrzeń zyska blasku, jeśli się zastosuje odpowiednie detale. Jednokolorowe ściany ożyją dzięki zawieszonemu zegarowi czy ciekawym obrazom. Nic nie przyciąga uwagi tak, jak wygodna kanapa zaopatrzona w poduszki i miękką narzutę.

Bajkowy ogród – nic prostszego

Niezależnie, czy do domu przynależy mały taras czy przestronny ogród, przez wiele miesięcy może oferować domownikom wiele przyjemności obcowania z naturą. Piękne rośliny wyeksponowane dzięki eleganckim kwietnikom i donicom, to uciecha dla oczu i duszy. Zestaw mebli tarasowych, przy których można zjeść posiłek, huśtawka albo ciekawy hamak do poleniuchowania – zależnie od pory dnia i nastroju, taki ogród przyda się każdej rodzinie. Wystarczy przeszukać nieco branżę wyposażenie domu sklep, ale również dział porad, by zaczerpnąć inspiracji i stworzyć w ogrodzie piękny nastrój.