Umywalki nablatowe – z jakimi stylami wnętrzarskimi się skomponują?

Umywalki łazienkowe nablatowe to akcesorium coraz chętniej wybierane do modnych pomieszczeń sanitarnych. Osoby, które decydują się na takie rozwiązania zwykle doceniają je ze względu na walory estetyczne i funkcjonalność. Elementy wyposażenia z tej kategorii dostrzec można w aranżacjach zgodnych z różnymi trendami. W jakich stylach wnętrzarskich warto umieścić umywalki stawiane na blacie?

Najmodniejsze aranżacje łazienek

Wśród modnych stylów wnętrzarskich, których charakter podkreślą umywalki nablatowe wyróżnić można:

  • konwencję skandynawską
  • styl boho
  • luksusowy wystrój glamour.

We wszystkich powyższych trendach, zlewy z tej kategorii będą doskonałym wyborem. Warto wiedzieć, że jest to również jedno z zalecanych rozwiązań w łazienkach minimalistycznych i nowoczesnych. Aby stworzona aranżacja zachwycała użytkowników walorami estetycznymi, warto dopasować do niej również odpowiedni rodzaj umywalki na blat. Jakie akcesoria można tutaj odnaleźć?

Rodzaje nablatowych umywalek

Elementy wyposażenia z tej kategorii posiadają różne kształty i tworzone są z wielu surowców. Za najpopularniejsze uznaje się proste, ceramiczne modele, zgodne z duchem minimalizmu. Owalna lub okrągła biała umywalka z wysokimi ściankami równej długości doskonale podkreśli charakter tego typu wnętrza. Mniej typowe kanciaste formy sprawdzą się w łazienkach modernistycznych. Akcesoria z ceramiki mogą również posiadać ciekawe zdobienia. Zarówno taki model, jaki i zlew nablatowy wykonany z konglomeratu (wejdź), będą doskonałymi rozwiązaniami do salonu kąpielowego w stylu glamour. Umywalki drewniane i kamienne to doskonały pomysł do łazienek boho i skandynawskich. Osoby poszukujące oryginalnych pomysłów do wystroju loftowego lub industrialnego mogą zdecydować się na akcesoria z surowego kamienia. Odnalezienie zlewu dopasowanego do modnego wnętrza nie powinno stanowić wyzwania.