Jakie zalety mają miski WC podwieszane?

Oryginalne miski WC podwieszane od renomowanego producenta mają bardzo wiele zalet, dlatego też w ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Głównym atutem podwieszanych modeli jest nie tylko nowoczesny wygląd, ale również nieskomplikowana bryła. Dzięki szerokiej i różnorodnej ofercie można dobrać misy praktycznie do każdej łazienki.

Jakie zalety?

misa-wc-plus-bidet

Nowoczesne miski WC podwieszane znacząco ułatwiają zachowanie estetycznego wyglądu toalety. Wynika to oczywiście z tego, że rezerwuar i cała instalacja jest umiejętnie ukryta. Dzięki prostej konstrukcji misek WC zdecydowanie łatwiej utrzymać je w idealnej czystości. Dla wielu osób olbrzymim atutem mis WC podwieszanych jest to, że sprzątanie podłogi pod toaletą jest o wiele szybsze i prostsze. Wiele osób mylnie uważa, że awaria podwieszanej toalety wiąże się z rozkuwaniem ściany. Prawda jest taka, że od strony przycisku znajduje się specjalny otwór, który zapewnia dostęp do mechanizmu spłukiwania.

Wygoda i funkcjonalność

Misy WC podwieszane są bardzo wygodne i funkcjonalne, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Miska WC podwieszana wymaga oczywiście dokupienia odpowiedniego stelaża. Jest to doskonały wybór przede wszystkim dla osób, które mają mało miejsca w łazience do zagospodarowania. Montaż na stelażu pozwala na dowolny wybór wysokości. Ma to bardzo duże znaczenie przede wszystkim w przypadku rodzin z małymi dziećmi.

Jaką misę WC wybrać?

Wisząca miska WC może występować z kołnierzem wokół rantu. Dostępne są także modele, które nie posiadają kołnierza. Obie misy WC różnią się między sobą nie tylko rozmiarami, ale również materiałem zdobiącym. Godne uwagi są nie tylko zaokrąglone misy, ale również sedesy w kształcie sześcianów. Kluczem do sukcesu jest to, aby misę WC idealnie dopasować do stylu projektowanej łazienki.