Zestaw prysznicowy – luksusowa kąpiel dzięki deszczownicy

Współczesna łazienka to miejsce bardzo wyjątkowe. Z jednej strony musi ono być ona niezwykle atrakcyjna wizualnie, z drugiej bardzo funkcjonalna. Dlatego właśnie wybór odpowiedniego wyposażenia, takiego jak choćby zestaw prysznicowy, ma kluczowe znaczenie dla jej wyglądu i użyteczności.

Zestaw prysznicowy

W nowoczesnych łazienkach powszechnie stosowanym rozwiązaniem jest zestaw podtynkowy prysznicowy od Lazienka-Rea. Posiada on duże walory estetyczne oraz zapewnia wygodną kąpiel. Jej komfort można dodatkowo zwiększyć, zastępując klasyczną słuchawkę prysznicową bardzo nowoczesną i niebywale elegancką deszczownicą.

Zestaw podtynkowy prysznicowy z deszczownicą

Deszczownica spełnia podobną rolę jak słuchawka prysznica. Choć oba elementy mają za zadanie rozproszenie strumienia wody, to w przypadku deszczownicy znacznie zwiększony jest komfort kąpieli. Za jej pomocą możliwy jest do uzyskania efekt padającego deszczu, który jest nie tylko efektowny, ale pozwala również ograniczyć ilość zużywanej podczas kąpieli wody. Ponadto nowoczesne deszczownice mogą posiadać dodatkowe funkcje, takie jak na przykład efektowne podświetlanie strumienia wody. Są one montowane naściennie, sufitowo lub mogą być umieszczone w miejscu klasycznej słuchawki prysznicowej. Z uwagi na szeroki wybór produktów dostępnych na rynku możliwe jest dostosowanie deszczownicy do konkretnego wnętrza. W bardziej klastycznych pomieszczeniach można wybierać wzory bardziej tradycyjnie, natomiast w łazienkach ultranowoczesnych doskonale sprawdzą się niezwykle oryginalne deszczownice sufitowe. Warto wspomnieć również o tym, że w przypadku tego typu produktów kąpiel jest nie tylko codziennym obowiązkiem, ale również ogromną dawką przyjemności. Pozwala się ona odprężyć i wyciszyć po ciężkim dniu pracy, co zapewnia spokojny i regenerujący sen.

zestaw prysznicowy