Mieszkanie w bloku

Obecnie rynek nieruchomości proponuje szeroką gamę budynków i lokali użytkowych. Szeroki wachlarz ofert mieszkań w nowym i starym budownictwie sprawia, że część osób zainteresowanych kupnem jest zagubiona. Jednak dla większości potencjalnych, młodych klientów mieszkanie w bloku to oferta zawierająca wiele kuszących i funkcjonalnych rozwiązań i możliwości. Chcąc się upewnić, co tak naprawdę jest odpowiednim wyborem, należy udać się na targi mieszkaniowe. Na nich przedstawiana jest pełna oferta dostępna na rynku.

Mieszkania w bloku

wnętrze mieszkaniaCiekawym i wygodnym rozwiązaniem dla wielu „mieszczuchów” jest zakup mieszkania w bloku. Zazwyczaj te budynki usytuowane są w centrum miasta lub w jego bliskich okolicach. Inwestor często też bierze pod uwagę bliskość komunikacji miejskiej, co może być również dużym ułatwieniem. Na ogół w ofercie znajdziemy:

– mieszkania 1-pokojowe,

– mieszkania 2-pokojowe,

– mieszkania 3-pokojowe,

– mieszkania 4-pokojowe.

Ciekawym rozwiązaniem oferowanym w dzisiejszym budownictwie są otwarte przestrzenie. Polega to na tym, że salon jest połączony z kuchnią. Przestrzeń, którą kiedyś wykorzystywano na korytarz została ograniczona do minimum. Architekci wyszli również naprzeciw konsumentom, zapewniając większą przestrzeń metrażową na łazienkę.

Zalety mieszkania 3-pokojowego

Jedną z najciekawszych propozycji oferowanych przez Lokum Deweloper, dewelopera z Wrocławia, są mieszkania 3-pokojowe. Przyczyną takiej sytuacji jest fakt, że takie mieszkanie uznaje się za „rozwojowe”. „Rozwojowe”, ponieważ młodzi ludzie mogą chcieć powiększyć swoją rodzinę o nowych członków – dzieci. Kolejną sprawą jest fakt, że w dodatkowym pokoju można urządzić gabinet, pokój do pracy lub siłownię. Warto wziąć pod uwagę mieszkanie 3-pokojowe, jeśli planujemy założyć firmę jednoosobową. Taki pokój stanowi świetną bazę roboczą na początek rozwoju firmy i dodatkowo nie obciąża domowego budżetu. Zakup mieszkania z pewnością nie jest łatwym zadaniem.