Mocowanie ekspozytora łazienkowego

Tradycyjne ekspozytory łazienkowe są mocowane na specjalne śrubki, które przymocowuję się bezpośrednio do ściany łazienkowej. Ale bywa i tak, że ekspozytor nie ma w zestawie takiego typu mocowanie. Co wtedy ? Okazuje się, że coraz częściej z pomocą przychodzą firmy produkujące specjalistyczne kleje do różnego rodzaju powierzchni. Jednak czy wyobrażamy sobie montaż ekspozytora łazienkowego na klej? Tak o ile tenże klej będzie możliwie jak najwyższej jakości.

Kupowanie ekspozytora z montażem na klej

Ekspozytory montowane na klej https://www.reahurt.pl/produkty/47,ekspozytory nie są jeszcze w Polsce zbyt popularne. Sklepy i hurtownie z asortymentem łazienkowym stawiają na produkty o tradycyjnym sposobie montażu, przede wszystkim na śruby czy wkręty. Bywa i tak, że ekspozytory są mocowane na specjalne stelaże, które mają za zadanie podtrzymać całą konstrukcję. Te rozwiązania też są praktyczne i na pewno sprawdzą się w każdej łazience.

Rozwiązanie z klejem nie jest powszechne głównie dlatego, że nasze ekspozytory łazienkowe mają być przede wszystkim praktyczne i użyteczne. W niektórych krajach europy zachodniej ekspozytor w łazience to rodzaj dekoracji. Czegoś, co ma poprawić wygląd naszej łazienki. Oczywiście każdy ma prawo korzystać z takiego produktu, jak uważa. Zresztą nie jest to specjalny problem, biorąc pod uwagę fakt, że taki ekspozytor można wówczas dość szybko usunąć lub wstawić w jego miejsce inny produkt z asortymentu łazienkowego.

Kupujmy w sprawdzonych miejscach

Bez względu na to, czy nasz ekspozytor ma mieć walory dekoracyjne, czy być po prostu praktyczny, każdy z nas powinien mieć świadomość tego, że jego położenie jest dla nas niezwykle istotne. Jako klienci zwracajmy uwagę na cenę, jakość produktu, ale także na szczegóły takie jak mocowanie. Nie zawsze jest tak, że jest ono takie, jakie być powinno – czyli zgodne z naszymi oczekiwaniami.