Szczotka akumulatorowa karcher- alternatywa dla odkurzacza

Utrzymanie porządku w domu czy mieszkaniu jest nudnym i żmudnym zajęciem. A jeśli posiada się różne typy pokrycia podłóg: dywany, wykładziny oraz panele podłogowe, trzeba co chwilę zmieniać metodę sprzątania z odkurzacza na miotłę i odwrotnie. Z pomocą wszystkim osobom ceniącym sobie ład i wygodę przychodzi szczotka akumulatorowa Karcher. Jest to nowoczesne i praktyczne urządzenie, które sprawdza się w każdej sytuacji.

Czym charakteryzują się szczotki akumulatorowe Karcher?

Szczotki akumulatorowe Karcher służą do szybkiego usuwania zabrudzeń zarówno z podłóg, jak i dywanów. Sprawdzają się nawet w mało dostępnych miejscach np. w kątach lub przy ścianach, a dotarcie tam przy pomocy odkurzacza czy tradycyjnej szczotki i łopatki może sprawiać problem. Zbieranie bardzo drobnych ani większych zanieczyszczeń nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Wykazują się podobną wydajnością jak odkurzacze, lecz nie posiadają kabla, co jeszcze bardziej ułatwia posługiwanie się nimi. Dodatkowo są wyposażone w zbiornik na śmieci, więc nie trzeba ponosić kosztów zakupu wymiennych worków. Dowiesz się więcej o tym urządzeniu na – erpixkarcher24.pl

szczotka akumulatorowa karcher

Korzyści wynikające z posługiwania się szczotką akumulatorową Karcher

Poza opisanymi wyżej cechami szczotka akumulatorowa Karcher posiada szereg innych zalet tj.

  • wygoda włączanie i wyłączania,
  • zbieranie włosów i sierści zwierząt z dywanów,
  • kompaktowe wymiary, które ułatwiają transport i przechowywanie,
  • lekkość w manewrowaniu nawet jedną ręką,
  • możliwość „zaparkowania szczotki” w czasie przerwy w sprzątaniu,
  • łatwe czyszczenie urządzenia.

Ponadto szczotka jest zasilana za pomocą baterii litowo-jonowej o dużej żywotności, po naładowaniu której można pracować do 30 minut.