Modne stoliki pomocnicze

W ostatnich latach w sklepach meblowych pojawiły się nowe, ciekawe, nieduże meble, które są przydatne w każdym domu. Mowa tutaj na przykład w stoliku pomocniczym, półce w formie drabiny, pufy wydzierganej na szydełku z grubej włóczki. Poniżej pomysły, jak można wykorzystać stolik pomocniczy w domu.

mieszkanie posiadający przydatny salon

Stolik pomocniczy do salonu

Stolik pomocniczy, jak sama nazwa tego nazwa wskazuje, używa się w zależności od zapotrzebowania. A zatem raz może on pełnić funkcję na przykład stojaka na kwiaty, a innym razem może stanowić dodatkowe miejsce do ustawienia filiżanek i talerzyków podczas spotkania towarzyskiego. A zatem ten typ stolika może mieć różne przeznaczenie. Najczęściej stolik pomocniczy tego typu, stoi zatem gdzieś w salonie, pełni funkcję dekoracyjną, a gdy zaistnieje taka potrzeba – zmienia swoją rolę.

Modne stoliki pomocnicze

Stolik tego typu zwykle nie ma zbyt dużych rozmiarów – blat jest zatem niewielki i nie pomieści zbyt dużej ilości rzeczy. Takie modne stoliki to na przykład stoliki z okrągłym marmurowym blatem, które stoją na modnych miedzianych lub złotych nogach. Taki mebel to teraz prawdziwy hit, między innymi ze względu na ogromną popularność marmuru. Kolejny bardzo popularny model stolika pomocniczego to stolik metalowy, którego blat stanowi zdejmowana okrągła taca. Takie stoliki są inspirowane stolikami marokańskimi, są składane, dlatego bez problemu można je przechowywać nawet w szafie. Najczęściej mają kolor czarny lub biały, chociaż można spotkać również modele w kolorze starego srebra lub miedziane. Tego typu stolik jest niezwykle dekoracyjnym elementem wystroju, a poza tym jest naprawdę bardzo funkcjonalny. Można kupić go już nawet za około 100 zł, przy czym modele z marmurowym blatem zwykle są jednak trochę droższe. To ciekawy dodatek do wnętrza na przykład w modnym stylu skandynawskim.