Komfortowy, uniwersalny szlafrok dla kobiet i mężczyzn

Szlafrok to zdecydowanie ulubiona rzecz wielu kobiet i mężczyzn, którzy po ciężkim i stresującym dniu w pracy chcą założyć w domu coś komfortowego i lekkiego. Warto jednak nawet po domu nosić efektowny, modny szlafrok, w którym jego użytkownik będzie się czuł naprawdę dobrze. Gdzie można znaleźć modny szlafrok damski i męski? Ile trzeba na niego wydać? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Znani producenci bielizny

Coraz więcej znanych i sprawdzonych producentów bielizny, posiada w swojej kolekcji szlafroki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Panie najczęściej decydują się na szlafrok gruby, który będzie umilał im zimowe, długie wieczory w domu. Panowie natomiast wybierają szlafrok męski miś, który jest niezwykle lekki i komfortowy, dzięki czemu można szybko zapomnieć, iż ma się jakiekolwiek ubranie na sobie. Warto więc w dobrych sklepach z bielizną, które posiadają spory wybór szlafroków, znaleźć idealny model dostosowany do swoich potrzeb.

Elegancki szlafrok na specjalne okazje

Dobrze jest także mieć w swojej garderobie szlafrok w wersji eleganckiej. Szlafrok gruby damski, ani też szlafrok męski miś niekoniecznie się sprawdzą podczas rodzinnych wyjazdów, na wakacjach, ani w służbowych delegacjach. Dlatego też, panie najczęściej wybierają satynowy, stylowy szlafrok damski, który ozdobiony jest efektowną koronką. Panowie z kolei wybierają modele wykonane z dobrej bawełny w kolorze jednolitym. Najlepiej w takiej wersji prezentują się szlafroki bez kaptura.

Staranne wykończenie i dobry materiał

Warto w sklepie zwrócić uwagę, z jakiego materiału został zrobiony dany model oraz jak jest wykończony. To wszystko ma bowiem wpływ na komfort jego użytkowania. Nie ma bowiem nic gorszego jak niewygodne, drapiące podomki, które ograniczają ruchy. U dobrych producentów bielizny to jest jednak rzadkością.

Więcej: www.lazienka-rea.com.pl