Jak wybrać elementy wyposażenia łazienki

Wybór odpowiednich elementów wyposażenia łazienki może sprawić dużo trudności. Jeżeli więc nie posiadamy doświadczenia związanego z zakupem tego rodzaju produktów powinniśmy zasięgnąć opinii eksperta lub poszerzyć naszą wiedzę w tym zakresie. Jest to szczególnie istotne, jeżeli nie chcemy dać się uwieść działaniom marketingowym.

Wybieraj mądrze

Niezależnie od tego, czy poszukujemy jedynie umywalki, czy też planujemy gruntowny remont łazienki przy doborze elementów wyposażenia powinniśmy zwracać uwagę na producenta. Jeżeli chcemy mieć pewność co do najwyższej jakości zakupionego produktu zawsze powinniśmy korzystać z oferty producentów o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Dzięki tej prostej zasadzie nabędziemy elementy wyposażenia łazienki, które spełnią wszystkie z naszych oczekiwań. Kolejnymi podstawowymi kryteriami doboru nowych elementów wyposażenia łazienki jest funkcjonalność oraz estetyka. Oczywiście walory estetyczne zależą jedynie od naszego indywidualnego gustu.

Catalano Zero – kolekcja praktycznych produktów?

Z pewnością produktom z kolekcji Catalano nie można odmówić wyjątkowych walorów estetycznych. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku ich funkcjonalności. Jedną z ciekawszych cech tejże kolekcji, której nie odnajdziemy u większości działających na polskim rynku producentów jest jej odporność na bakterie.

Na zewnętrznej powierzchni kolekcji znajduje się warstwa ceramiki wzbogacona o cząstki zarówno srebra, jak i tytanu. Ze względu na ich obecność rozwój zarówno bakterii, jak i grzybów staje się niemalże niemożliwy. Oznacza to, że mamy pewność zachowania najwyższego standardu higieny.

Ponadto również ze względu na warstwę ochronną na naszej umywalce lub wannie nie będziemy musieli zmagać się z odkładającym się kamieniem. Zachowując podstawowe zasady czyszczenia mamy gwarancję, iż kolekcja Catalano Zero od Banyo będzie służyć nam przez długie lata.