Gdzie kupić regał drabinę?

Regał w formie drabiny to mebel będący wnętrzarskim hitem już od kilku sezonów. Skąd jego ogromna popularność? To przede wszystkim wynik wyjątkowo udanego połączenia funkcjonalności i estetyki. Półka drabinka będzie świetnie się prezentowała, jednocześnie oferując sporą przestrzeń do przechowywania. W jakich pomieszczeniach warto wykorzystać ten patent? Gdzie kupić modną i wygodną półkę drabinę?

Regał drabina – mebel to każdego wnętrza

Klasyczne regały są pojemne, ale nie prezentują się zbyt ciekawie. Zazwyczaj mają prostą, tradycyjną formę i nawet w nietypowym kolorze nadal prezentują się mało interesująco. Doskonałą alternatywą dla nich będzie regał drabina – mebel, który natychmiast przyciągnie uwagę nietypowym kształtem. Będzie modnym, stylowym i oryginalnym dodatkiem, który co najważniejsze doskonale zachowuje podstawową funkcję: sprawdza się w przechowywaniu książek, gier, zabawek, rodzinnych pamiątek i najróżniejszych bibelotów.

Półka w kształcie drabiny pasuje do każdego pomieszczenia. W salonie pozwoli wyeksponować rodzinne pamiątki, w gabinecie pozwoli na wygodne przechowywanie książek, w pokoju dziecięcym pomieści książeczki, gry i zabawki, a przy okazji posłuży do zabawy. Również pod względem estetyki to mebel uniwersalny – odnajdzie się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i tych nowoczesnych.

Czym się kierować przy zakupie półki w kształcie drabiny?

Gdzie kupić półkę drabinę? Ten mebel oferuje coraz więcej sklepów. Można wykonać go także na zamówienie u stolarza. Najłatwiej regał drabinę znaleźć w internecie – w swojej ofercie ma go wiele sklepów, proponując różne wysokości, szerokości i najróżniejsze wersje kolorystyczne.

Najważniejsze jednak, by regał drabina, który proponuje sklep ragaba był stabilny i się nie chybotał, a także by wybrane półki mieściły wybrane książki czy akcesoria. Drabinka w przypadku gdy w domu są dzieci albo zwierzęta powinna być montowana do ściany, by nie stwarzała ryzyka upadku.