Puszyste koce akrylowe

Koce akrylowe są doceniane przede wszystkim za wygodę w ich użytkowaniu. Są nie tylko miłe w dotyku, ale bez problemu można je prać w pralce w czterdziestu stopniach bez obawy, że wyblakną lub spierze się z nich wzór. Co więcej są to koce, których wzorów jest ogromna ilość, tak więc dobór najbardziej odpowiedniej kolorystyki i ulubionego wzoru nie jest problemem.

Dostępność koców akrylowych jest ogromna. Można je znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych i online. Zarówno wybór jest bogaty pod względem ich kolorystyki, jak i dostępnego wzornictwa. Można wybrać koce akrylowe Podpierzyna.com z różnymi motywami:

  • zwierzęcymi,
  • kwiatowymi,
  • figurami geometrycznymi,
  • z misiami,
  • z postaciami z bajek,
  • z postaciami i napisami z filmów fantastycznych.

Rozmiary koców akrylowych

Rozmiary koców akrylowych są bardzo różne. Na rynku spotkamy między innymi wersje koców akrylowych w rozmiarach: 160×200, 150×200, 200×240, 130×170. Mamy więc do wyboru mniejsze wersje cieńszych kocyków dziecięcych, jak również grubsze koce wykorzystywane do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, w tym zastępujące tradycyjne przykrycia łóżek. Funkcjonalność tego rodzaju koców jest ogromna. Koc akrylowy ma wiele zalet, a jedną z nich będzie przede wszystkim to, że jest ciepły, miękki, trwały, użyteczny. Jest alternatywą wobec wełnianych koców, dostępnych w sprzedaży, które są gryzące, ciężkie, trudno wysychają po upraniu. Co więcej koce akrylowe są znacznie tańsze, tak więc oprócz użytkowych zalet takiego wyposażenia domowego można również liczyć na to, że nie wydamy na nie kroci.