Podstawa do stołu

Jaki materiał będzie najlepszym wyborem podczas zakupu podstawy do stołu? O czym warto pamiętać w tym przypadku? Czy wysokość podstawy do stołu ma znaczenie?

Nowoczesne materiały

Podstawa do stołu powinna być stabilna i trwała, dlatego często podczas produkcji wykorzystuje się stal i metal. Na rynku znajdziemy przykładowo podstawy chromowane, żeliwne, mosiężne, drewniane, czy też aluminiowe. Dzięki temu możemy swobodnie dobierać materiał do własnych oczekiwań i potrzeb.
Problemu nie będzie także stanowił blat stołu – łatwo zamontujemy blaty szklane, fornirowane, czy laminowane. To pozwoli doskonale zgrać kolorystycznie wzory i modele podstaw z miejscem, w którym je postawimy.

Wysokość podstawy

W zależności od przeznaczenia, podstawy mogą mieć różną wysokość, np. kawiarniane mają około 60 centymetrów, barowe około 110 centymetrów, a podstawy do jadalni około 70 centymetrów.
Wiele modeli ma także dodatkowe funkcje regulowania wysokości, dzięki czemu mogą służyć użytkownikom jako stolik kawowy lub jadalniany.

podstawa do stołu

Wybierając podstawę do stolika, pamiętajmy o wysokości oraz jej przeznaczeniu, fajne produkty znajdziesz na belmeb. Warto postawić na dobrą jakość i najnowszą technologię wykonania gdyż stoły będą służyć przez długi czas. Blat stołu powinien współgrać z podstawą, nadając oryginalności i ciekawego stylu. Blaty i podstawy do stołów można komponować dowolnie według własnego gustu i potrzeb, co jest sporym ułatwieniem. Podstawa do stołu to jeden z elementów wyposażenia wnętrza.