Modne stoły do salonu

Salon bywa nazywany sercem domu. To właśnie w tym pomieszczeniu zwykle relaksuje się cała rodzina lub spotykają się domownicy i goście. To dlatego właśnie tak ważnym meblem w każdym salonie jest wygodny stół. Jakie modele stołów są współcześnie praktyczne oraz modne? Poniżej kilka słów na ten temat.

Wygodne stoły do salonu

Swoją uwagę warto zwrócić między innymi na bardzo wygodne stoły rozkładane do salonu na Mebel4u. Taki stół jest perfekcyjny na przykład wtedy, gdy metraż salonu czy pokoju dziennego nie jest zbyt duży. Od święta stół można zatem rozsunąć i szybko stworzyć miejsce nawet dla 12 osób. To bardzo przydaje się na przykład wtedy, gdy w domu chce się zrobić tak zwaną domówkę.

Okrągłe stoły z rozkładanym blatem

Stoły rozkładane do salonu zwykle Kojarzą się ze stołami o prostokątnym kształcie blatu. Tymczasem rozkładane stoły do salonu można kupić również z blatem okrągłym. Kto zatem marzy właśnie o okrągłym stole, a trzeba przyznać, że to naprawdę bardzo modna opcja, może wybrać właśnie taką wersję. Tego typu stoły pięknie prezentują się na przykład w mieszkaniach urządzonych w stylu skandynawskim.

stoły rozkładane do salonu

Stół ze szklanym blatem

W mieszkania urządzone w stylu nowoczesnym bardzo dobrze sprawdzają się stoły ze szklanym blatem. Takie stoły są bardzo nowoczesne i eleganckie, trzeba jednak zaznaczyć, że nie do końca dobrze sprawdzają się w mieszkaniach, w których są małe dzieci. Nie zmienia to faktu, że tego typu meble są naprawdę bardzo designerskie i zawsze przyciągają spojrzenia.