Jak modnie urządzić miejsce wokół kanapy

We współczesnych domach niezwykle ważnym meblem jest kanapa, wokół której praktycznie każdy pragnie mieć ładnie zaaranżowaną przestrzeń. Właśnie do tego służą między innymi stoliki kawowe, które ustawia się obok kanapy, a następnie ładnie dekoruje. W ten sposób w domu można stworzyć naprawdę bardzo miły i przytulny kącik.

Modne stoliki kawowe

Jak modnie urządzić miejsce wokół kanapy

Jak zatem modnie urządzić miejsce wokół kanapy? Wystarczy kupić ciekawy stolik kawowy, a następnie ustawić go naprzeciwko kanapy, całą tą przestrzeń uzupełniając jeszcze na przykład fotelem. Współcześnie modne są naprawdę różne stoliki kawowe, prym wiodą jednak te okrągłe, albo prostokątne, które kupuje się w zestawach. Zestaw stolików kawowych skomponowany jest w taki sposób, że obydwa stoliki mają ten sam kształt, różnią się jedynie wielkością.

Zestawy stolików kawowych

Jeden ze stolików jest większy i pełni rolę głównego stolika, drugi jest mniejszy i często można wsunąć go pod spód. Jeżeli natomiast istnieje potrzeba zorganizowania większej liczby miejsca na przykład do ustawienia filiżanek i talerzyków, mniejszy stolik wystarczy wysunąć i postawić obok. Większe stolik można udekorować, stawiając na nim na przykład wazonik ze świeżymi kwiatami, pachnące świece czy jakieś drobne bibeloty. W ten sposób stworzy się naprawdę miły dla oka kącik wypoczynkowy w domu.