siedziba firmy

Projektujemy
meble
z pasją

od 2008 roku,

Projektujemy meble z pasją. Nasza firma A.P. Group została stworzona w 2008 r. przez kilku
projektantów wnętrz z Poznania, dla których zajmowanie się wykańczaniem wnętrz to nie
tylko praca, ale również interesujące hobby. Aranżując rozmaite wnętrza: kuchnie,
poddasza, sypialnie, biura lub salony, zawsze maksymalnie wykorzystujemy potencjał
danej przestrzeni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się ugruntowana firmą na
rynku w branży mebli kuchennych na wymiar. Działamy na terenie całej Polski, a nasze
doświadczenie rośnie wraz z każdą następną realizacją.

Wizualizacje 3d i Indywidualne
podejście

Projektanci wnętrz z naszego biura w Poznaniu ponad wszystko stawiają na indywidualne podejście do Klienta. Wierzymy, że tylko poznanie wzajemnych oczekiwań i możliwości jest kluczem do sukcesu. Przygotowanie wizualizacji 3D kuchni lub biura pozwala naszym Klientom na zapoznanie się z koncepcją jeszcze przed jej realizacją. Stawiając na wysoką jakość obsługi, szanujemy czas naszych Zleceniodawców, dlatego na wszystkie pytania odpowiadamy na pierwszym spotkaniu. Przy projektowaniu wnętrza, nie boimy się trudnych wyzwań. Zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu.

Profesjonalizm

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Uważamy, że to słowo klucz do sukcesu naszej firmy. Wykonując projekty wnętrz dla naszych Klientów w Poznaniu oraz na terenie całej Polski, przykładamy uwagę nawet do najdrobniejszych detali.

Terminowość

Uważamy, że terminowość ma ogromne znaczenie. Bez względu na to, czy wykonujemy meble kuchenne na wymiar, czy też aranżacje biura, każdemu naszemu Klientowi gwarantujemy dotrzymanie terminów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do kontaktu.